O nás

Společnost VOTUM Centrum Odškodnění, a.s.

 

VOTUM SA je největší společností ve střední Evropě zaměřující se na pomoc osobám poškozeným na zdraví při dopravních nehodách a úrazech.

Profesionálně mimosoudně zastupujeme (v rámci likvidace pojistných událostí) více než 100 000 klientů do více než 20 zemí. Od roku 2005 jsme pro své klienty získali odškodnění v objemu více než 6 miliard korun. V roce 2009 VOTUM SA založila 100% dceřinou společnost VOTUM Centrum Odškodnění, a.s., která s licencí ČNB (jako pojišťovací makléř) úspěšně působí v České republice.

 

Zastupujeme oběti dopravních nehod při jednání s pojišťovnou viníka. Zastupujeme nejen poškozené na zdraví při dopravní nehodě, ale také pozůstalé, kteří při dopravní nehodě přišli o své blízké. Naším primárním zájmem je zabezpečení všech zákonných nároků klientů na odškodnění újmy na zdraví.

Pomáháme lidem tam, kde si sami svou neodborností, neznalostí či chybějící praxí neumí anebo nemohou pomoci. S naší pomocí se poškození domohou všech svých oprávněných nároků na odškodnění, a to na základě aktivní činnosti sítě zkušených a vzdělaných spolupracovníků a odborných znalostí profesionálů právního oddělení. Spolupracujeme s externími partnery – specialisty v oborech lékařství, silniční dopravy a advokacie i se soudními znalci.

Naše společnost VOTUM Centrum Odškodnění a.s. zastupuje klienty s prokazatelnou úspěšností 100%. Svou odměnu si nárokujeme jen z úspěšně vymoženého a vyplaceného pojistného plnění týkajícího se škody na zdraví. Nenárokujeme si odměnu z dalších úspěšně vymožených následných nároků pro klienta. Klienta zastupujeme přímo před pojišťovnou a naše odbornost mu zaručuje bezpečnost a komfort profesionálního vyřízení odškodnění.

Povolení České národní banky

Společnost VOTUM Centrum Odškodnění, a.s., se sídlem Rooseveltova 593/10, 602 00 Brno, byla dne 16. 11. 2010 zapsána do registru České národní banky jako pojišťovací makléř ve smyslu zákona č. 38/2004 Sb. Tato registrace je potřebná pro poskytování pomoci při vyřizování nároku na pojistné plnění osobám poškozeným na zdraví při dopravních nehodách.

 

 

 
     
  VOTUM dnes:
  • jsme lídrem v odškodňování poškozených na zdraví při dopravních nehodách v České republice
  • úspěšně zastupujeme přes tisíc klientů
  • pro naše klienty jsme doposud již získali nebo řešíme odškodnění v objemu více než 6 miliard Kč
  • zastupujeme klienty při nehodách v České republice i v zahraničí
  • pomáháme pozůstalým, kteří přišli o své blízké při dopravní nehodě
  • naše služba je dostupná v celé České republice
  •  
 
  .
Odměnu uplatňujeme jen z části odškodnění a jen v případě úspěšného získání odškodnění pro klienta = nejlevnější způsob jak získat odškodnění po nehodě!!!

 

 

 

Pozor!!! Nikdy nechceme po klientovi jakoukoli vstupní nebo zálohovou platbu.

Ani vy nikdy neplaťte nikomu zálohovou platbu za to, že vás bude zastupovat.

A to ani kdyby se jednalo o "zkušeného" právníka.

 


Neoficiální stránky VOTUM